Latvia, Jurmala, Oskara Kalpaka prospekts 20/22, Aristo

Property description:
Dzīvoklis pārdošanai jaunajā projekta Aristo klusajā Jūrmalas daļa.
Vietas apraksts: kluss stūrītis starp ūpi Lielupe un jūru. Līdz jūrai 400 metri, līdz ūpei Lielupe 300m. Blakus priežu parks, tenisa korti un jahklubs.
Projekta apraksts: projekta augstu kvalitāti novērtēja speciālisti no Latvijas būvniecības asociācijas, jo 2008. gadā šis projekts saņēma pirmo vietu nominācija „Labākais projekts”, kuru organizēja Latvijas būvniecības asociācija.
Trīs māju komplekss aizņem 6500m2 lielu platību ar skaistāku ainavu, ar strūklaku. Aprīkots ar bērnu spēļu laukumu, ar mājīgu lapeni un ar pārkošanās vietām gan nojume, gan atklāta gaisa.
Teritorija ir slēgta no svešiem cilvēkiem, ir videonovērošana un apsardze visu diennakti.
Projekta ir izmantotas vismūsdienīgākās konstruktīvi risinājumi  un augstākas kvalitātes būvmateriāli. Sabiedriskās telpas apdarei tika izmantotas augstākas klases marmors un koka masīvs.
Planējums: Kopīgs platums  - 107 m2, apdzīvojamas telpas – 103 m2. Trīs guļamistabas (10,5 m2, 13,9 m2, 18,2 m2), viesistaba (16,9 m2) savienota ar virtuvi (15,7 m2), viesu sanmezgls (1,8 m2), veļas mazgātava (1,4 m2), san mezgls (4,4 m2), garderobe (1,27 m2), terase (4 m2), frenču balkons. Grieztu augstums 3m.  Dzīvoklis ir atrodas otrajā stāva. Logi iziet uz trim māju pusēm.
Iekšēja apdare un tehnika: dzīvoklis ir aprīkots ar signalizāciju, ir namrunis, kamīns, iebūvētie grīdas radiatori ar gaisa rekuperāciju, grīdas apsildīšana. Katra istabā ir iespējams radīt savu neatkarīgu klimatu.
Dzīvokļa pilno apdari veica viena no labākajam dizaina kompānijām Image House. Apdarei tika izmantotas augstvērtīgie materiāli, tādi ka granīts, koks.
Dzīvoklis aprīkots ar kvalitatīvam Itāļu mēbelēm, tādām ka Lago, un iebūvēto tehniku Bosch.
Lielisks piedāvājums komforta dzīvei – dzīvoklis pilnība gatavs priekš jauniem saimniekiem.
Cena ir iekļauta viena pārkošanas vieta nojume.
Rooms: 4
Floor: 2
Flat area: 107.8 m2
600 000 EUR
Print version
Luxury apartments in historical monument
Elizabeth - Elizabetes str. 3
Your new home in Imanta!
Slokas street 130A
Residential complex for life in comfort
Jurmala, Dzintari, Park Residences
Sun Terraces – sunny apartaments
36 Dzintaru prospeсt, Jurmala
Particular style of seaside life
Apartments in Jurmala, Dzintaru Avenue 34
EN
Strelnieku street 7-1, Riga, LV-1010      phone.